Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: view
te: వీక్షించు

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Order
te: క్రమం
