Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: view
ast: vista

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Node
ast: Noyu

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Order
ast: Orde
