Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Subject
ca: Assumpte

en: view
ca: mostra

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Recipients
ca: Destinataris

en: Sender
ca: Remitent

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Order
ca: Ordre

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: day(s)
ca: dia(es)

en: week(s)
ca: setmana(es)

en: month(s)
ca: mes(os)

en: year(s)
ca: any(s)

en: @name replacement patterns
ca: @name: patrons de reemplaçament

en: The "From" address.
ca: L'adreça del camp "De".

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ca: Introduïu les adreces de correu electrònic que han de rebre les notificacions, una per cada línia. Podeu utilitzar tokens de comanda per adreces de correu electrònic dinàmiques.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
ca: Podeu utilitzar patrons de reemplaçament als camps de destinataris, assumpte i cos del missatge.

en: Scheduler module settings
ca: Paràmetres del mòdul Scheduler

en: Allows site admins to configure scheduler.
ca: Permet als administradors configurar l'scheduler.
