Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Submit
et: Saada

en: Subject
et: Teema

en: view
et: näita

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: Node
et: Postitus

en: Recipients
et: Saajad

en: Sender
et: Saatja

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Order
et: Järjestus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid
