Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: view
eu: ikusi

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Node
eu: Nodoa
