Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Submit
he: הגש

en: Subject
he: נושא

en: view
he: הצג

en: Message
he: מסר

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Order
he: הזמנה

en: Replacement patterns
he: תבניות שמורות לשימוש בשם הקובץ

en: Send an e-mail to the customer
he: שלח דוא"ל ללקוח
