Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: view
km: មើល​

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: Order
km: លំដាប់
