Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: view
ro: afişează

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: Node
ro: Nod

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Order
ro: Comandă

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire
