Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Subject
af: Onderwerp

en: view
af: bekyk

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Order
af: Bestelling
