Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Subject
ar: الموضوع

en: view
ar: عرض

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Order
ar: الترتيب

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
