Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Node
bs: Nod

en: Order
bs: Poredak

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
