Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: view
el: προβολή

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Order
el: Σειρά

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Period
el: Περίοδος

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: week(s)
el: εβδομάδα(ες)

en: month(s)
el: μήνας(ες)

en: year(s)
el: έτος(οι)

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
el: Αν το υπόλοιπο είναι μικρότερο ή ίσο του 0.00€

en: @name replacement patterns
el: @name πρότυπα αντικατάστασης

en: Send an e-mail to the customer
el: Αποστολή μηνύματος e-mail στον πελάτη

en: The "From" address.
el: Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του αποστολέα.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
el: Εισάγετε τις διευθύνσεις e-mail για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις, μία σε κάθε γραμμή. Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε tokens παραγγελιών για δυναμικές διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
el: Η απόπειρα αποστολής του email @email που αφορά την παραγγελία @order_id απέτυχε.
