Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Subject
eo: Temo

en: view
eo: rigardi

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Node
eo: Nodo

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: Order
eo: Ordo

en: Node has been unpublished
eo: Nodo estas malpublikigita.
