Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Subject
fi: Aihe

en: view
fi: näkymä

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Order
fi: Järjestys

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Period
fi: Ajanjakso

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: week(s)
fi: viikko / viikot

en: month(s)
fi: kuukausi / kuukaudet

en: year(s)
fi: vuosi / vuodet

en: Scheduler module settings
fi: Scheduler-moduulin asetukset

en: scheduler
fi: ajastin

en: Allows site admins to configure scheduler.
fi: Sallii ylläpitäjien säätää ajastinta.
