Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Subject
gl: Asunto

en: view
gl: vista

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Order
gl: Orde

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Period
gl: Periodo

en: day(s)
gl: día(s)

en: week(s)
gl: semana(s)

en: month(s)
gl: mes(es)

en: year(s)
gl: ano(s)

en: @name replacement patterns
gl: Termo %term borrado.

en: The "From" address.
gl: Enderezo de correo-e
