Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Subject
hr: Naziv

en: view
hr: prikaz

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Order
hr: Redoslijed

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Period
hr: Točka
