Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Node
hy: Նոդ

en: Recipients
hy: ստացողներ
