Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು
