Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Subject
oc: Objècte

en: view
oc: veire

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Order
oc: Òrdre

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Period
oc: Periòde

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: week(s)
oc: setmana(s)

en: month(s)
oc: mes(es)

en: year(s)
oc: an(s)
