Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Subject
pl: Tytuł

en: view
pl: przeglądaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: Add to cart
pl: Dodaj do koszyka

en: Order
pl: Kolejność

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Period
pl: Okres

en: The "From" address.
pl: Adres nadawcy

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
pl: Wprowadź adresy e-mail do otrzymywania powiadomień, każdy w nowej linii. Możesz użyć wzorców podstawiania do dynamicznego tworzenia adresów e-mail.

en: Scheduler module settings
pl: Ustawienia modułu Planista

en: scheduler
pl: planista

en: Allows site admins to configure scheduler.
pl: Pozwala administratorom na konfigurację planisty.
