Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: Order
ps: اوډون
