Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: view
sl: pogled

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Order
sl: Vrstni red
