Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: view
tr: görüntüle

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: Node
tr: Düğüm

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Sender
tr: Gönderen

en: Add to cart
tr: Sepete ekle

en: Order
tr: Sıralama

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Period
tr: Nokta

en: day(s)
tr: Gün

en: week(s)
tr: hafta

en: month(s)
tr: ay

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: year(s)
tr: yıl

en: Product specifications
tr: Ürün özellikleri

en: Please specify your preferences from these options. Some may affect the final price of your purchase.
tr: Lütfen bu seçeneklerden hangisini tercih ettiğinizi belirtin. Bazı seçimler siparişinizin nihai tutarını etkiliyebilir.
