Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: view
vi: xem

en: Message
vi: Thông điệp

en: User
vi: Người dùng

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Sender
vi: Người gửi

en: Add to cart
vi: Thêm vào giỏ hàng

en: Order
vi: Thứ tự

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Period
vi: Dấu chấm

en: day(s)
vi: ngày

en: week(s)
vi: tuần

en: month(s)
vi: tháng

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: year(s)
vi: năm

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
vi: Nếu số dư nhỏ hơn hoặc bằng $0.00.

en: Scheduler module settings
vi: Cài đặt mô-đun Lịch trình

en: Allows site admins to configure scheduler.
vi: Cho phép quản trị viên cấu hình Lịch Trình.
