Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Subject
gu: વિષય

en: view
gu: જુઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ
