Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: view
he: צפיה

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Recipients
he: נמענים

en: Sender
he: שולח

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Order
he: סידור

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Send an e-mail to the customer
he: שלח דוא"ל ללקוח

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
he: ניסיון לשלוח אימייל @email לגבי הזמנה @order_id נכשל.
