Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Subject
jv: Subyek

en: view
jv: tampilan

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: Recipients
jv: Penerima

en: Order
jv: Urutan

en: Period
jv: Periode
