Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: view
ku: پیشاندان

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: Order
ku: ڕیز
