Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: view
lv: skatīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: User
lv: Lietotājs

en: Node
lv: Mezgls

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Order
lv: Secība

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Period
lv: Periods

en: day(s)
lv: diena(s)

en: week(s)
lv: nedēļa(s)

en: month(s)
lv: mēnesis(ši)

en: year(s)
lv: gads(i)

en: scheduler
lv: plānotājs
