Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ
