Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: view
ne: दृश्य

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Node
ne: नोड

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
