Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: view
nn: vis

en: Message
nn: Melding

en: User
nn: Brukar

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: day(s)
nn: dag(ar)

en: week(s)
nn: veke(r)

en: year(s)
nn: år
