Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Message
sr: Порука

en: User
sr: Корисник

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Order
sr: Редослед
