Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Message
th: ข้อความ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Order
th: เรียงตาม

en: day(s)
th: วัน

en: week(s)
th: สัปดาห์

en: year(s)
th: ปี
