Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: view
ug: كۆرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Order
ug: تەرتىبى
