Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: view
be: глядзець

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Order
be: Парадак

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў
