Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Subject
bg: Тема

en: view
bg: преглед

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Node
bg: Материал

en: Recipients
bg: Получатели

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Order
bg: Поръчка

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
