Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Subject
cs: Předmět

en: view
cs: zobrazit

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: day(s)
cs: dnů

en: week(s)
cs: týdnů

en: month(s)
cs: měsíc(ů)

en: year(s)
cs: roků

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
cs: Pokud je zůstatek menší nebo rovný 0 Kč

en: @name replacement patterns
cs: @name nahrazovací vzorky

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
cs: Stane se jen v případě, že je zadána platba a stav účtu je menší, než 0 Kč

en: Send an e-mail to the customer
cs: Poslat e-mail zákazníkovi

en: The "From" address.
cs: Adresa odesílatele

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
cs: Zadejte e-mailové adresy, na které chcete odeslat upozornění, jednu na každý řádek. Pro dynamické e-mailové adresy můžete využít tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
cs: Můžete použít nahrazovací vzorky v polích příjemce, předmětu a těla zprávy.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
cs: Pokus odeslat @email o objednávce @order_id neuspěl.
