Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: view
is: skoða

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: Node
is: Nóða

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: Sender
is: Sendandi

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Order
is: Pöntun

en: Period
is: Punktur
