Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: view
ka: ნახვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Recipients
ka: მიმღებები
