Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: view
kk: карау

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Node
kk: Түйін

en: Recipients
kk: Алушылар
