Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Subject
ml: വിഷയം

en: view
ml: കാണുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ
