Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: view
ru: представление

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: Node
ru: Материал

en: Recipients
ru: Получатели

en: Sender
ru: Отправитель

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Order
ru: Порядок

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Period
ru: Период

en: day(s)
ru: день(дней)

en: week(s)
ru: неделя(ь)

en: month(s)
ru: месяц(ы)

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: year(s)
ru: год(лет)

en: Send an e-mail to the customer
ru: Отправлять письма покупателю

en: The "From" address.
ru: Адрес "Откуда"

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
ru: Введите адреса электронной почты для получения уведомлений, по одному в каждой строке. Вы можете использовать токены заказа для динамических адресов электронной почты.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
ru: Попытка отправки сообщения на @email относительно заказа @order_id не удалась.

en: Scheduler module settings
ru: Настройки модуля планировщика

en: Allows site admins to configure scheduler.
ru: Позволяет администратору сайта настраивать планировщик
