Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Subject
sq: Subjekti

en: view
sq: shfaq

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Recipients
sq: Marrës
