Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Subject
ta: பொருள்

en: view
ta: பார்

en: Message
ta: செய்தி

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: Order
ta: வரிசை
