Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: view
am: ትይታ

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ
