Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: view
az: görünüş

en: Message
az: Mesaj

en: User
az: İstifadəçi

en: Node
az: Material

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri
