Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག
