Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: view
fa: مشاهده

en: Message
fa: پیام

en: User
fa: کاربر

en: Node
fa: محتوا

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Sender
fa: فرستنده

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Order
fa: سفارش

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Period
fa: دوره

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: week(s)
fa: هفته (ها)

en: month(s)
fa: ماه (ها)

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: year(s)
fa: سال(ها)

en: @name replacement patterns
fa: الگوهای جایگذاری @name

en: Send an e-mail to the customer
fa: ارسال یک نامه الکترونیکی به مشتری

en: The "From" address.
fa: آدرس «فرستنده».

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
fa: اقدام به ارسال نامه الکترونیکی @email مربوط به سفارش @order_id ناموفق بود.

en: Scheduler module settings
fa: تنظیمات ماژول زمان‌بندی
