Node Checkout Scheduler (6.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Subject
id: Judul

en: view
id: tampilan

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: Recipients
id: Penerima

en: Add to cart
id: Masukkan keranjang

en: Order
id: Urutan

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Period
id: Periode
